Sıkça Sorulan Sorular ve Yanıtları

Sitemizin kullanımı ve firmamızdan nasıl oda termostatı satın alabileceğiniz gibi konularda sıkça sorulan sorular ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Oda termostatları ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler içeren yazıları BLOG bölümümüzde bulabilirsiniz.

Sitenizden kredi kartı ile oda termostatı satın alabilir miyim?
Sitemizden kredi kartı ile ödeme alınarak satış yapılmamaktadır. Ödemenizi firmamız hesabına yaparak havale/eft yaparak satın alma yapabilir ya da her ürün sayfasında bulunan “SATIN AL” düğmesine tıklayarak N11 sitesindeki mağazamızdan kredi kartınızla güvenli bir şekilde oda termostatı alabilirsiniz.
İzmir'deyim, mağazanıza gelip oda termostatı alabilir miyim?
Stoklu çalışmamıza rağmen sezona, yoğunluğa göre bazı termostatların stoğu tükenmiş olabilir. Bu nedenle mağazamıza gelmeden önce almak istediğiniz oda termostatının stokta olup olmadığını lütfen bizi arayıp sorunuz. Sadece Karataş / İzmir’de bulunan merkez mağazamıza gelerek ürün almanız mümkündür. Şubelerimizde oda termostatı satışımız yoktur.
Satın aldığım oda termostatını ne zaman göndereceksiniz?
Pazartesi-Cuma günleri arasında saat 16.00’ya kadar, cumartesi günü ise 12.00’ye kadar ödemesi yapılıp kesinleştirilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?
Ürün gönderimlerimizi sadece Aras Kargo ile yapmaktayız.
Sizden kombi termostatı aldığımda kargo ücreti ödeyecek miyim?
Tüm oda termostatı satışlarımızda kargo ücreti firmamızca karşılanmaktadır. Ücretsiz kargo imkanı sadece anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile yapılan gönderimler için geçerlidir.
Sattığınız oda termostatları orijinal ve garantili mi?
Satışını yaptığımız tüm termostatlar üretici/ithalatçı garantili orijinal cihazlardır.